Інформація про намір зміни тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води

Обґрунтування щодо коригування  тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води за категоріями споживачів

КП «Миргородтеплоенерго» Миргородської міської ради

 1. Роз’яснення щодо зміни тарифів

Формування тарифів здійснено відповідно до «Порядка формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що  затверджений постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 окремо для кожної комунальної послуги: постачання теплової енергії та постачання гарячої води за категоріями споживачів: населення, бюджетні установи та інші споживачі, окремо для кожної територіальної громади: м. Миргород та смт. Велика Багачка, при цьому витрати формувались за кожним видом ліцензованої діяльності: виробництво, транспортування та постачання в межах відповідної територіальної громади. Тарифи на теплову енергію, що виробляється та постачається за допомогою систем автономного опалення формувалися окремо для кожного багатоквартирного будинку, обладнаного системою автономного опалення: вул. Кашинського, 26 та вул. Я. Усика, 36. Тарифи на постачання теплової енергії розраховані з урахуванням витрат на утримання індивідуальних теплових пунктів та без урахування цих витрат, а саме:

 • на теплову енергію;
 • на виробництво теплової енергії;
 • на транспортування теплової енергії;
 • на постачання теплової енергії;
 • на послуги з постачання теплової енергії;
 • на послуги з постачання теплової енергії з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів;
 • на послуги з постачання гарячої води;
 • на послуги з постачання гарячої води з урахуванням витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів.

На підприємстві Головним управління Держпродспоживслужби в Полтавській області була проведена позапланова перевірка дотримання вимог порядку при формуванні, встановлення  та застосування тарифів. В ході перевірки, спеціалістами відділу контролю за регульованими цінами, були виявлені порушення у порядку формуванні тарифів на теплову енергію та послуги з постачання гарячої води, про що складений припис № 09 від 27 жовтня 2020р. Підприємство КП «Миргородтеплоенерго» врахувало зауваження Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області та відкоригувало розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, тарифів на послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води.

Основні фактори, які вплинули на зміну тарифів на теплову енергію та послуги з  постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

 1. Зміна вартості електричної енергії

Для розрахунку витрат на електроенергію врахована середня ціна електричної енергії, що склалася на підприємстві за шість календарних місяців. Середня ціна на постачання електроенергії, що включена до розрахунків тарифів розрахована за грудень 2019 – травень 2020 років та складає – 2,289632 грн за 1 кВт/год без ПДВ.      У порівнянні з діючим тарифом відбулося зменшення витрат  на електричну енергію на 461,178 тис грн.

 1. Зменшення витрат на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи

Витрати на оплату праці на плановий період розраховані відповідно до Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про Державний бюджет Україна на 2020 рік», Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців “Всеукраїнська конференція роботодавців житлово-комунальної галузі України” та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2021 роки, положень колективного договору підприємства.

Витрати на оплату праці визначені виходячи з прожиткового мінімуму на працездатну особу з 1  липня 2020р. – 2197 грн та з 1 грудня 2020 року – 2270 грн., встановленому Законом України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Перерахунок витрат на оплату праці в період з жовтня по листопад, зменшив витрати на оплату праці на 112,699 тис грн. Витрати на відрахування на соціальні заходи відповідно також знизилися на 24,699 тис грн.

 1. Витрати на проведення ремонтів

Розрахунок вартості матеріальних ресурсів на обслуговування і поточний ремонт обладнання, теплових мереж та будівель виконано згідно норм ДСТУ Б.Д. 1.-1:2013. Обсяг робіт визначено відповідно до дефектних актів, затверджених графіків планово-попереджувальних ремонтів та кошторисів на плановий рік. Витрати на проведення ремонтних робіт зменшено на 699,813 тис грн

Надаємо таблицю запропонованих проектів тарифів, згідно додатку № 1 до обґрунтування  та структури тарифів.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об‘єднань, приймаються за адресою: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, пров. Луговий, 11 або на електронну адресу: mtevtv@ukr.net протягом 14 днів з моменту розміщення на офіційному веб-сайті підприємства. Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Порівняння тарифів та структури

Переглянути: Порівняння тарифів та структури