Нові положення про загально-будинкові лічильники

У відповідності до частини 2 Прикінцевих та перехідних положень Закону України  «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» оснащення вузлами комерційного обліку (тобто загально будинковими лічильниками) будівель, що на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені такими вузлами обліку, або якщо такі вузли обліку на день набрання чинності цим Законом вийшли з ладу, в обов’язковому порядку зобов’язаний здійснити оператор зовнішніх інженерних мереж (тобто КП «Миргородтеплоенерго»).

Оператор інженерних мереж повинен попередити власника будинку про намір встановити лічильники щонайменше за 2 місяці. В такому повідомленні має бути вказана вартість встановлення комерційного приладу обліку.

Власник (співвласники) будівлі протягом двох місяців з дня отримання такого повідомлення мають право повідомити оператору зовнішніх інженерних мереж (за своїм вибором) про:

1) згоду на встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку на запропонованих оператором зовнішніх інженерних мереж умовах;

2) намір погодити з оператором зовнішніх інженерних мереж відмінні від запропонованих умови встановлення вузла (вузлів) комерційного обліку;

3) намір самостійно обладнати будівлю вузлом (вузлами) комерційного обліку в установленому законодавством порядку.

Ваша будівля станом на сьогоднішній день не обладнана комерційним приладом обліку теплової енергії. Для визначення технічної можливості та вартості оснащення Вашої будівлі тепловим лічильником просимо надати доступ до Ваших інженерних мереж теплопостачання працівникам нашого підприємства.

Після обрахунку вартості Вам буде надіслано повідомлення про намір встановлення вузла комерційного обліку в порядку передбаченому ст. 3 ЗУ «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та Порядком інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановлення вузла комерційного обліку, затвердженого постановою КМУ №444 від 06/06/2018р.

Детальніше з документом можна ознайомитися за посиланням :
повідомлення_для_власників_приміщень_без_лічильника_юр_особи