Підготовка до опалювального періоду 2016-2017р.

Підприємство «Миргородтеплоенерго» є основним виконавцем послуг з постачання теплової енергії та гарячої води для населення, бюджетних організацій, закладів соціальної сфери та інших споживачів нашого міста. 9 котелень та 8 теплогенераторних на яких встановлено 79 котлів, загальною потужністю 87,6 Гкал, забезпечують потреби споживачів в опаленні приміщень та гарячою водою. Планами з підготовки до опалювального сезону 2016-17 років було передбачено заміну найбільш зношених ділянок теплових мереж на сучасні трубопроводи в поліуретановій ізоляції. При підготовці цих робіт працівниками було проведено гідравлічні випробування 23,4 км теплових мереж у двотрубному вимірі, в результаті чого було виявлені найбільш зношені ділянки теплових мереж, що в подальшому були замінені . Крім того було проведено огляд обладнання теплових камер, ревізію запірної арматури та інші роботи, які так чи інакше впливають на якість проходження опалювального сезону.

В між опалювальний період були складені графіки зупинок котелень підприємства для проведення ремонтних та профілактичних робіт , під час яких були виконані наступні заходи:

Котельня по вул. Старосвітська, 17а

 • Кількість водогрійних котлів – 3 шт.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 6566 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 8 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 63 од.

В котельні проведено ремонт насосного обладнання в кількості 6 од., замінено підшипники та сальники, проведено профілактичні роботи по обслуговуванню їх електродвигунів.

  На котлах проведено регламентні роботи, а саме проведено очистку пальників котлів, здійснено ремонт та ревізію запірно – регулюючої арматури, пристроїв автоматики, манометрів, термометрів, запобіжних клапанів, на одному з котлів було замінено конвективну частину, та проведено його випробування і наладку.

 

На виконання інвестиційної програми, проведено роботи по встановленню теплових лічильників в житлових будинках за адресами вул. Гоголя, 105; вул. Гоголя, 109; вул. Гоголя, 129/2; вул. Гоголя, 131; вул. Кашинського, 24; вул. Старосвітська, 4; вул. Старосвітська, 40; вул. Старосвітська, 8.

   На даний момент завдяки вчасно проведеним плановим попереджувальним ремонтам, гідравлічним випробуванням, очищенням газо – повітряних каналів та боровів підприємство впевнено розпочало опалювальний сезон.

 

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах проведено обстеження обладнання 63 -х теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури, замінено 7 люків та 178 м.п. труб діаметром від 50 до 250 мм, і відновлено понад 95 м² теплової ізоляції.

 

Котельня по вул. Прорізна, 4а

 • Кількість водогрійних котлів – 3 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 3410 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 12 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 23 од.

В котельні проведено ремонт насосного обладнання в кількості 12 од., замінено підшипники та сальники, виконано профілактичні роботи з обслуговування їх електродвигунів.

На виконання інвестиційної програми, виконано роботи по встановленню теплових лічильників в житлових будинках за адресами вул. Вокзальна, 27; вул. Гоголя, 72; вул. Вокзальна, 31; вул. П. Мирного, 14; що споживають теплову енергію від цієї котельні.

На котлах проведено ремонтні роботи, а саме проведено очистку пальників котлів, виконано ремонт та ревізію запірно – регулюючої арматури, запобіжних клапанів, пристроїв автоматики, виконано режимну наладку.

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах виконано ремонт пошкодженої ділянки, яка не витримала гідравлічних випробувань, проведено обстеження обладнання 23 -х теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури, замінено 5 люків.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Котельня по вул. Шишацька, 80-а

 • Кількість водогрійних котлів – 3 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 2300 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 8 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 3 од.
 • Кількість теплових камер – 9 од.

В котельні проведено заміну котла КБНГ- 2,5 який відпрацював свій ресурс, на котел «ВК-21» потужністю 1,72 Гкал., та виконано реконструкцію існуючого ГРУ, проведено ремонт насосного обладнання з заміною підшипників та профілактичні роботи з обслуговування електродвигунів.

На виконання інвестиційної програми, встановлено тепловий лічильник в будинку за адресою пров. Наріжного, 34;

 

Згідно плану організаційно-технічних заходів до опалювального періоду проведено експертне обстеження 2 –х котлів, які потребували такого обстеження в зв’язку з закінченням терміну експлуатації, здійснено планові попереджувальні ремонти, гідравлічні випробування, очищення газо – повітряних каналів та боровів. Виконано косметичний ремонт котельної зали та підсобних приміщень, на теплових мережах проведено обстеження 9 -ти теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури, замінено 3 люки.

Котельня по вул. Багачанська, 104а

 • Кількість водогрійних котлів – 8 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 1623 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 6 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 4 од.
 • Кількість теплових камер – 20 од.

Котельня обслуговує мешканців багатоповерхівок району «Авіамістечко». В котельні виконано ремонт насосного обладнання, електродвигунів, автоматики безпеки, ревізію систем газопостачання, та водопідготовки.

На виконання інвестиційної програми, встановлено теплові лічильники в житлових будинках за адресами вул. Багачанська, 54; вул. Багачанська, 66.

На котлах котельні проведено ремонтні роботи, а саме проведено очистку пальників котлів, здійснено ремонт та ревізію запірно – регулюючої арматури, запобіжних клапанів. Згідно плану організаційно-технічних заходів до опалювального періоду на котельні виконано експертне обстеження 4 – х котлів, в зв’язку з закінченням терміну експлуатації. Здійснено планові попереджувальні ремонти, гідравлічні випробування, очищення газо – повітряних каналів та боровів.

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах планово проведено обстеження обладнання 9 -ти теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури, було замінено 3 люки.

Котельня по пров. Спартаківський, 8а

 • Кількість водогрійних котлів – 3 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 1330 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 4 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 3 од.
 • Кількість теплових камер – 6 од.

В котельні проведено ремонт насосного обладнання з заміною сальників та підшипників, виконано регламентні роботи по обслуговуванню електродвигунів, виконано роботи по встановленню теплових лічильників в будинку за адресою вул. Шишацька, 34.

 

На котлах проведено ремонт та ревізію запірно – регулюючої арматури, запобіжних клапанів. Згідно плану організаційно-технічних заходів до опалювального періоду на котельні проведено експертне обстеження 3 – х котлів, проведено планові попереджувальні ремонти, гідравлічні випробування систем теплопостачання, а також холодного та гарячого водопостачання.

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах планово проведено обстеження обладнання теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури. Повністю замінено аварійну та не придатну до подальшої експлуатації ділянку теплової мережі по вул. Ковтуна довжиною – 100 метрів.

 

Котельня по вул. Гоголя, 100а

 • Кількість водогрійних котлів – 6 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 1681 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 6 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 15 од.

В котельні проведено ремонт насосного обладнання в кількості 6 од. замінені підшипники та сальники насосів, виконано обслуговування електродвигунів.

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах проведено обстеження 15 -ти теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури, встановлено 3 люки. Виконано заміну ділянки теплової мережі довжиною в 44 м.п. діаметром – 63 мм, і відновлено понад 30 м² поверхонь теплової ізоляції трубопроводів. Також проведено загальні «косметичні» ремонти всередині та зовні виробничих приміщень, відремонтовано покрівлю котельні (600 м2).

 

Котельня по вул. Гоголя, 181-г

 • Кількість водогрійних котлів – 6 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 2058 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 8 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 20 од.

В котельні проведено ремонт котла Вк-21, де було замінено найбільш вражені корозією частини конвективного пучка.

На виконання інвестиційної програми, виконано роботи по встановленню теплового лічильника в будинку за адресою вул. Козацька, 5/32.

  

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах планово проведено обстеження обладнання 20 -ти теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури.

Котельня по вул. Гоголя, 156а

 • Кількість водогрійних котлів – 6 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 1097 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 9 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 10 од.

В котельні проведено ремонт насосного обладнання, приладів КВП та А, ревізію запірної арматури. Виконано ремонт фундаментів під насосне обладнання.

На виконання інвестиційної програми, виконано роботи по встановленню теплового лічильника в будинку за адресою вул. Гоголя, 152.

Проведено планові попереджувальні ремонти, гідравлічні випробування теплових мереж, проведено обстеження 10 -ти теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури.

Котельня по вул. Гоголя, 34а

 • Кількість водогрійних котлів – 4 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 580 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 5 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 20 од.

В котельні проведено ремонт насосного обладнання, електродвигунів, систем КВП та А, виконано косметичний ремонт.

На виконання інвестиційної програми, встановлено теплові лічильники в будинку за адресою вул. Гоголя, 34/2; вул. Гурамішвілі, 3, проведено планові попереджувальні ремонти, гідравлічні випробування, очищення газо – повітряних каналів та боровів.

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах планово проведено обстеження 20 -ти теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури. Замінено 50 м.п. трубопроводів діаметром від 50 до 250 мм, і відновлено понад 20 м² поверхні теплової ізоляції трубопроводів.

Котельня по вул. Каштанова, 19г/7 (смт. Велика Багачка)

 • Кількість водогрійних котлів – 3 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 1299 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 8 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 11 од.

В котельні проведено ремонт насосного обладнання, електродвигунів, систем КВП та А, виконано косметичний ремонт.

На виконання інвестиційної програми, проводяться роботи по встановленню теплових лічильників в будинках за адресами вул. Європейська, 69; вул. Європейська, 71; вул. Каштанова, 19а ; вул. Каштанова, 25; вул. Каштанова, 27; вул. Чкалових, 27.

На котлах котельні проведено ремонтні роботи, а саме провели очистку пальників, здійснили ревізію та ремонт запірно – регулюючої арматури, запобіжних клапанів.

Проведено планові попереджувальні ремонти, гідравлічні випробування, очищення газо – повітряних каналів та боровів.

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах планово проведено обстеження 11 -и теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури.

Котельня по вул. Каштанова, 6а (смт. Велика Багачка)

 • Кількість водогрійних котлів – 3 од.
 • Протяжність теплової мережі у двотрубному обчисленні – 1501 м/п.
 • Кількість насосного обладнання – 6 од.
 • Тяго – дуттєві пристрої ( димососи, вентилятори ) – 6 од.
 • Кількість теплових камер – 15 од.

В котельні проведено ремонт всього насосного обладнання, електродвигунів, систем КВП та А, виконано косметичний ремонт.

На виконання інвестиційної програми, проводяться роботи по встановленню теплових лічильників в будинках за адресами пров. Шкільний, 1; пров. Шкільний, 2; вул. Каштанова, 1; вул. Каштанова, 2; вул. Каштанова, 12; вул. Каштанова, 10; вул.Каштанова, 8; вул. Каштанова, 4; вул. Шевченка, 84; вул. Шевченка, 86; вул.Шевченка, 90; вул. Шевченка, 92; вул. Шевченка, 94;

На котлах проведено ремонтні роботи, гідравлічні випробування, та режимну наладку котлів.

Під час підготовки котельні до роботи в опалювальний період на теплових мережах планово проведено обстеження обладнання 15 -ти теплових камер, виконано ревізію та ремонт запірної арматури.

Важливим елементом в надійній та безаварійній роботі обладнання є контрольно-вимірювальні прилади та автоматика, тому належна експлуатація та вчасний ремонт цього обладнання є невід’ємною частиною міроприємств з підготовки до опалювального сезону. В цьому році було заплановано та виконано повірку 363 одиниць контрольно вимірювальних приладів та автоматики котельного обладнання. Згідно графіку ремонту і обслуговуванню електрообладнання виконано ревізію пускового устаткування електродвигунів в кількості 74 од., та проведено випробування контурів заземлення і опору ізоляції.

Крім того , для забезпечення належного обліку природного газу в центрі метрології та сертифікації було проведено державну повірку лічильників та коректорів об’єму газу. На всіх котельнях виконано технічне обслуговування газового обладнання, проведено регламентні роботи та обслуговування ГРУ – 7 од., ГРП – 4 од., ШРП – 6 од. , Також проведено реконструкцію вузла обліку газу по вул. Грекова, 5 , який після реконструкції має можливість дистанційно передавати данні про обсяги споживання природного газу. З метою забезпечення відповідної генерації теплової енергії , за розрахунковими обсягами теплового навантаження відкориговано режимні карти роботи котлів на кожній котельні.

Колектив нашого підприємства кожного року прикладає максимум зусиль для забезпечення вчасного початку та стабільного безаварійного проходження опалювального сезону в будівлях споживачів. Сподіваємося робота підприємства забезпечить комфортні умови перебування наших споживачів і в поточному опалювальному сезоні.