ПОВІДОМЛЕННЯ

ОКВПТГ «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» повідомляє, що для обліку фактично спожитої гарячої води мешканцями вашого будинку, встановлений будинковий лічильник. Згідно «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», які затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 зі змінами, п. 11 у разі встановлення будинкових засобів обліку води у багатоквартирному будинку, де окремі квартири обладнанні квартирними засобами обліку, споживачі які не зняли та не передали показання квартирного засобу обліку виконавцю (до 30 числа) та які не мають квартирних засобів обліку, оплачують послуги за гарячу воду згідно з показаннями будинкових засобів обліку та сумарних витрат води за показаннями всіх квартирних засобів обліку. Різниця розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку та споживачами, які не зняли та не передали показання квартирного водолічильника, пропорційно кількості мешканців квартири.
Пропонуємо вам, встановити квартирний лічильник на гарячу воду та вчасно передавати показники, бо вразі його відсутності нарахування буде проводитись по будинковому приладу обліку.

Будинки в яких встановлені будинкові прилади обліку гарячої води:

Гоголя 15; Гоголя 47/2; Д.Апостола 2; Д.Апостола 4; Д.Апостола 4а; Д.Апостола 6; Шишацька 119; Свідницького 5; Свідницького 7; Багачанська 46; Багачанська 104; Багачанська 110; Багачанська 112; Багачанська 114; Старосвітська 5; Старосвітська 9; Старосвітська 19; Старосвітська 20; Старосвітська 29.

Адміністрація.

Догори