До уваги споживачів, що отримують послугу гарячого водопостачання

До уваги споживачів
КП «Миргородтеплоенерго» повідомляє що, з квітня 2021р., нарахування за обсяг спожитого гарячого водопостачання буде розподілятися між усіма мешканцями багатоквартирного будинку згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та постанови № 315 «Методика розподілу між споживачами обсягів спожитих у будівлі комунальних послуг». Ці нормативні документи передбачають, що споживачі повинні заплатити за весь обсяг води який надійшов до будинку по загальнобудинковому лічильнику, тобто небаланс між показником загально
будинкового лічильника та сумарними показниками лічильників у квартирах, буде розподілятися між споживачами, які не встановили лічильники гарячої води.
КП «Миргородтеплоенерго» наполегливо рекомендує усім власникам квартир, які не оснащені лічильниками, встановити індивідуальні прилади обліку (лічильники гарячої води у квартирі) до 31 березня 2021р та сплачувати лише за фактично спожитий об’єм гарячої води.
В разі відсутності у квартирі опломбованого нашим підприємством лічильника, вже за квітень 2021р. вам буде проведено нарахування небалансів.
Лічильники гарячої води повинні відповідати державним стандартам та мати паспорт виробу.
Адміністрація КП «Миргородтеплоенерго»

Догори