З 1 ЧЕРВНЯ У МИРГОРОДІ ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕТЬСЯ ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

КП «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО»
З 1 ЧЕРВНЯ У МИРГОРОДІ ТИМЧАСОВО ПРИПИНЕТЬСЯ ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ.
ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ ПОСЛУГ З ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ!
На сьогоднішній день на підприємстві склалася критична ситуація. Так як з 20 травня скасовано обов’язок НАК «Нафтогаз України» постачати підприємствам теплоенергетики природний газ за режимом «покладення спеціальних обов’язків» згідно постанови КМУ № 867 від 19 жовтня 2018 року «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», якою передбачалось обов’язковість НАК «Нафтогаз України» постачати газ, без передоплати для підприємств комунальної теплоенергетики. Це скасування означає, що тепер всі теплопостачальні підприємства будуть існувати в умовах ринку природного газу, тобто купувати газ у «Нафтогазу» чи інших постачальників за ринковими умовами. До кінця травня КП «Миргородтеплоенерго» має укладений договір з Газопостачальною компанією «Нафтогаз Трейдинг» на умовах попередньої оплати та подобового замовлення і балансування обсягів. Але з 1 червня ГК «Нафтогаз Трейдинг» запропонувала ціну за 1 метр кубічний на рівні 9,09 грн без ПДВ (10,91 грн з ПДВ), 100% авансова оплата, подобове замовлення обсягів газу, надмірні штрафні санкції навіть за дрібне відхилення від умов договору, незважаючи на попередню домовленість між Асоціацією міст України та Президентом про фіксацію ціни газу на рівні 7,4 грн з ПДВ, без передплати, подобового балансування і санкцій.

Зважаючи на ці обставини, КП «Миргородтеплоенерго» не може собі дозволити проводити закупівлю газу для забезпечення послуг з гарячого водопостачання не підвищуючи при цьому вартість і так не дешевої гарячої води. Тому підприємство вимушено, тимчасово припиняє надання послуг з гарячого водопостачання з 1 червня до вирішення питання вартості закупівлі природного газу на умовах прийнятних як для підприємства, так і для споживачів.

Фахівці нашого підприємства працюють в напрямку пошуку нових, більш доступних, постачальників «голубого палива» на взаємовигідних умовах. Сподіваємось на швидке вирішення цієї проблеми, тому прохаємо з розумінням поставитись до ситуації з гарячим водопостачанням, що склалася в нашому місті.

КП «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» просить вибачення у споживачів послуг за тимчасові незручності, не пов’язані з безпосередньою діяльністю підприємства, до врегулювання ціни на газ та підписання договору на взаємовигідних умовах. В разі вирішення цих питань підприємство негайно відновить надання послуг з гарячого водопостачання.
СПОДІВАЄМОСЯ НА ВАШЕ РОЗУМІННЯ.

 

Адміністрація КП «Миргородтеплоенерго»

Догори