Шановні абоненти КП “Миргородтеплоенерго”!

         

            Перед початком опалювального сезону 2021-2022 р.р. підприємство щиро дякує сумлінним платникам за своєчасний розрахунок за отримані послуги та сподівається на подальшу плідну співпрацю.
            Ми робимо все, що залежить від нас, щоб у Ваших оселях було тепло та затишно.
            Споживачів, які мають заборгованість на кінець опалювального сезону просимо розрахуватися в найкоротші терміни, що в свою чергу забезпечить своєчасний початок нового опалювального сезону 2021-2022 р.р. Звертаємо вашу увагу, що заборгованість за спожиті послуги можна реструктуризувати, склавши договір за адресою: м. Миргород, про. Луговий, 11.
            В зв’язку із змінами в законодавстві підприємство перейшло працювати в умовах ринку природного газу. Ці умови жорсткі та передбачають попередню оплату замовлених обсягів природного газу. Сьогодні підприємство знаходиться у тяжкому фінансовому стані, так як має борг за спожитий природний газ і за таких умов не в змозі провести попередню оплату заявлених обсягів газу навіть для надання послуги з гарячого водопостачання.
            Наше підприємство також звертається з проханням по можливості оплачувати авансові рекомендовані суми за послуги заздалегідь, щоб зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет узимку та не накопичуючи борги за тепло. У свою чергу, виконавець послуги зможе акумулювати отримані авансові платежі, щоб закупити природний газ для стабільного проходження опалювального сезону 2021/2022.
            Авансовий платіж, здійснений споживачем буде відображено у наступному рахунку-повідомленні, як переплата відповідної послуги, при умові відсутності заборгованості. Платіж буде зараховано як авансовий, винятково у разі відсутності заборгованості за опалення.
            Рекомендовані авансові платежі за послуги теплопостачання дозволять уникнути накопичення боргів та штрафних санкцій за прострочення оплати за опалення.
           Оплату можна здійснити в усіх відділеннях банків м. Миргород, а також онлайн та в касі КП «Миргородтеплоенерго»(без комісії), яка знаходиться за адресою: м. Миргород, про. Луговий, 11.

 

З повагою і надією на співпрацю                   Адміністрація КП «Миргородтеплоенерго»

Догори