РОЗꞌЯСНЕННЯ ЩОДО ПЛАТИ ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

РОЗꞌЯСНЕННЯ ЩОДО ПЛАТИ ЗА АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

У відповідності до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги», плата за абонентське обслуговування оплачується споживачами які отримують послуги теплопостачання та послуги гарячої води.
Плата виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальної послуги, складається з:
1. плати за послугу, що розраховується виходячи з розміру затверджених тарифів на відповідну комунальну послугу та обсягу спожитих комунальних послуг
2. плати за абонентське обслуговування, яка не може перевищувати граничний розмір, визначений Кабінетом Міністрів України (постанова КМУ від 21.08.2019 р. № 808, зі змінами)
Плата за абонентське обслуговування – це платіж, який споживач сплачує виконавцю комунальної послуги за індивідуальним договором про надання комунальних послуг, що включає витрати виконавця, пов’язані з укладенням договору про надання комунальної послуги, здійсненням розподілу обсягу спожитих послуг між споживачами, нарахуванням та стягненням плати за спожиті комунальні послуги, обслуговуванням та заміною вузлів комерційного обліку води і теплової енергії.
Розмір плати за абонентське обслуговування розраховується окремо для кожної комунальної послуги, що надаються одним виконавцем абонентові, у рахунках на оплату послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води виставляється окремо. Нараховується у фіксованому розмірі на один особовий рахунок, незалежно від кількості мешканців у квартирі.
Відповідно до п.33 постанови КМУ від 21.08.2019р. № 830 зі змінами, плата за абонентське обслуговування вноситься споживачем щомісяця.
Відповідно до наказу по підприємству, розмір плати за абонентське обслуговування для споживачів з 01 жовтня 2021року по 30 вересня 2022року становить:
– Послуга з постачання теплової енергії – 17,353 грн з ПДВ
– Послуга з гарячої води – 4,063 грн з ПДВ

Адміністрація КП «Миргородтеплоенерго»

Догори