Підготовка господарства до нового опалювального сезону 2022-2023 року

КП «Миргородтеплоенерго» Миргородської міської ради після закінчення опалювального сезону 2021-2022 року одразу включилось в роботу по підготовці господарства до нового опалювального сезону 2022-2023 року. Вже підготовлено котельню по вул. Гоголя 100а, котельню по вул. Шишацькій 80а. Завершується підготовка котельні по вул. Старосвітській, 17а. Випробувано мережі цих котелень та підготовлено котельне та насосне обладнання. Розпочато виконання інвестиційної програми, якою передбачено заміну котла і насосу в котельні по вул. Гоголя, 156а, та заміна ділянки теплової мережі від ТК4 до ТК7 котельні по вул. Старосвітській, 17а. В котельні по вул. Гоголя 156а демонтовано старий котел та підготовлено фундамент під встановлення нового котла.

На тепловій мережі від ТК 4 до ТК 7 ведуться роботи в районі будинку Гоголя, 113. Демонтовано стару ділянку мережі та розпочато монтаж нової.

Не зважаючи на воєнний стан та складну фінансову і економічну ситуацію в країні, брак паливно-мастильних матеріалів підприємство проводить планові роботи з підготовки господарства до нового опалювального сезону

Догори