До уваги споживачів КП “Миргородтеплоенерго”!

В зв’язку з відключеннями електроенергії деякі котельні також залишаються без світла. Для забезпечення роботи обладнання, підприємство закупило 3 генератори. З допомогою Міської ради придбано та отримано 8 генераторів різної потужності. На жаль не всі котельні підприємства забезпечені генераторами, але там, де вони встановлені, необхідно розуміти наступне:
1. Генератори не є повною альтернативою стабільного електропостачання.
2. Потужність генераторів розраховувалась на роботу мінімально необхідного обладнання для забезпечення працездатності котелень, теплових мереж, систем опалення будівель, щоб під час довго тривалої відсутності електроенергії та низьких температур зовнішнього повітря, не “прихватило” системи опалення споживачів та мережі, не довелося зливати воду.
3. Отримання електроенергії за допомогою генераторів задоволення не з дешевих. Вартість палива для вироблення одного кВт електроенергії коливається в межах від 13 до 20 гривень!!! Це в 4 – 5 рази дорожче від того, що закладено до тарифу.
4. Генератор не може працювати без перерви. Тому навіть при наявності генератора, при довготривалому відключенні світла будуть спостерігатись перерви в роботі опалення.
5. Під час роботи генератора, обладнання, яке працює в звичному режимі для забезпечення гарячого водопостачання, включатися буде вкрай рідко, тільки для того, щоб під час морозів не “прихватило” мережі. Тому очікувати “гарячу воду” під час роботи генератора не варто.
6. При одночасному відключенні напруги в декількох котельнях, запуск генераторів буде проводитись черговою бригадою фахівців електриків почергово, від великої котельні до меншої.
7. Не турбуйте телефонними дзвінками операторів котелень, у них і так вистачає роботи. Телефонуйте на номер аварійної служби у вечірній час та на телефон приймальні у робочий час. Номери телефонів на сайті підприємства.

Ще раз, велике прохання з розумінням поставитися до складної ситуації, вчасно розраховуватись за спожите тепло та вірити у нашу перемогу!!!

З повагою Адміністрація КП «Миргородтеплоенерго»

Догори