Підготовка до опалювального періоду 2018-2019р.

«Миргородтеплоенерго» забезпечує тепловою енергією у місті Миргороді – 125  будівель житлового фонду, 12 будівель закладів освіти та дошкільних закладів, 15 будівель адміністративного та соціального призначення, 5 медичних установ та 7 будівель госпрозрахункових  категорій, у селищі Велика Багачка – 19  будівель  житлового фонду, будівлю закладу освіти, 14 будівель адміністративного та соціального призначення, 7 будівель районної лікарні та 3  будівлі  госпрозрахункових  категорій.

Теплове господарство налічує 9 котелень, 8 теплогенераторних  по м. Миргород, та 2 котельні в селищі Велика Багачка.

Підприємство на території міста має розгалужену теплову мережу протяжністю 22,6 км в двотрубному вимірі, яка налічує 185 теплових камер, та понад 300 од. запірно – регулюючого обладнання.

В ході підготовки  до нового опалювального сезону виконано ремонт та часткову заміну ділянок теплових мереж які не витримали гідравлічних випробувань, проведено ревізію запірної арматури та відновлено понад 200 м² теплової ізоляції.

   

В котельних та теплогенераторних підприємства  експлуатується 76 котлів загальною потужністю  близько – 87 Гкал/год.  та  103 од. насосного обладнання.

В між опалювальний період підприємством планово проведено  капітальний ремонт із заміною конвективної частини котла ТВГ-8М в котельні по вул. Старосвітській, 17,  та капітальний ремонт котла КСВа «ВК-21» з заміною котла КБНГ-2,5 що вичерпав повний ресурс експлуатації в котельні по вул. Шишацькій 80а.  В котельні по вул. Гоголя, 181  проведено ремонтні роботи на котлах «ВК-32» із заміною димогарних труб барабанної частини котлів, та  проведено експертні обстеження робочих котлів з отриманням позитивних висновків та дозволів на подальшу експлуатацію.

Старосвітська, 17а. Заміна конвективної частини.

      

Шишацька, 80а

Ремонт котла КСВа «ВК-21»

   

Для забезпечення технологічного процесу транспортування теплоносія на підприємстві налічується 103 одиниці насосного обладнання на якому було проведено повний обсяг ремонтно – профілактичних  робіт.

      

Для надійної та безперебійної роботи газового обладнання на котельнях проведено комплекс регламентних робіт по обслуговуванню обладнання ГРП, ГРУ, газопальникових пристроїв. Виконано повірку та ремонт вузлів обліку газу.

  

Важливим елементом в надійній та безаварійній роботі котельного обладнання є устаткування КВП та автоматики. Під час підготовки до опалювального періоду було проведено обслуговування та ремонт шаф керування тягодуттьовими пристроями котлів, шаф керування газопальниковими пристроями, пускового обладнання електродвигунів, електро контактних манометрів, термометрів опору, контроллерів та іншого обладнання систем безпеки та автоматики котельного обладнання.

В будівлях житлового фонду проведено чергову періодичну повірку приладів вузлів будинкового обліку споживання теплової енергії.

В рамках реалізації демонстраційного проекту в мікрорайоні «Авіамістечко» побудовано нову систему централізованого теплопостачання, яка має сучасні конструктивні елементи що нададуть можливість ефективніше експлуатувати енергетичне обладнання як котелень, теплових мереж, так і будинкових систем теплопостачання.

Котельне обладнання

                       До реконструкції                                                   Під час реконструкції

  

Конструкція теплових пунктів житлових будинків

                                До модернізації                                         На час проведення модернізації

     

Стан теплових мереж до проведення реконструкції

    

Теплові мережі після реконструкції

    

На сьогодні всі заплановані заходи по підготовці обладнання підприємства до роботи в опалювальний період виконані в повному обсязі, що засвідчено відповідними актами за участю представників органів місцевого самоврядування та Держенергонагляду.

 

Директор                                                                                 Король О.В.