Зміна тарифів
Великобагачанська територіальна громада
Дата публікації 10.10.2022 року

КП «МИРГОРОДТЕПЛОЕНЕРГО» ПОВІДОМЛЯЄ:
ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ПОСЛУГ смт В.БАГАЧКА
29.09.2022 року виконавчий комітет Великобагачанської селищної ради прийняв рішення за № 149 «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води КП «Миргородтеплоенерго». Рішення набрало чинності з 01 жовтня 2022 року.
Керуючись пунктом 5 статті 10 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 № 2189-VIII, пунктом 4 розділу 6 наказу Мінрегіону від 12.09.2018 № 239, КП «Миргородтеплоенерго» (за умови укладання нових договорів), для нарахування плати споживачам за послуги з постачання теплової енергії з 01 жовтня 2022 року буде застосовувати такі тарифи:
1. Послуга з постачання теплової енергії –
НАСЕЛЕННЯ – 2551,58 грн/Гкал з ПДВ
БЮДЖЕТНІ УСТАНОВИ – 3892,93 грн/Гкал з ПДВ
ІНШІ СПОЖИВАЧІ – 5478,68 грн/Гкал з ПДВ
2. Плата за абонентське обслуговування –
Послуга з постачання теплової енергії:
для категорії населення – 17,06 грн з ПДВ
для категорії бюджетні установи та інші споживачі – 16,40 грн з ПДВ

Детальна інформація про тарифи:

Рішення про встановлення тарифів смт. В.Багачка.

Інформація про намір зміни тарифів на послуги з теплопостачання смт В.Багачка
Дата публікації 15.08.2022 року

Інформація про намір зміни тарифів на послуги з теплопостачання смт В.Багачка
Обґрунтування щодо встановлення з початку опалювального сезону тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, послуги з постачання теплової енергії за категоріями споживачів КП «Миргородтеплоенерго» Миргородської міської ради
1. Зміна чинного законодавства
Відповідно до ст. 20 Закону України «Про теплопостачання», тарифи на теплову енергію повинні забезпечувати відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, тарифи є регульованими та встановлюються органами місцевого самоврядування у межах повноважень, визначених законодавством.
«Порядком формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води», що затверджений постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 передбачено щорічне встановлення тарифів на послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води до початку опалювального сезону.
На даний час КП «Миргородтеплоенерго» застосовує тарифи, що встановлені рішенням Виконавчого комітету Великобагачанської селищної ради від 14.12.2020 року № 250.

Категорія тарифу

Розмір тарифу

1

2

Для потреб населення

 

Тариф на послугу з постачання теплової енергії, грн./Гкал(з ПДВ)

2551,58

Тариф на теплову енергію, грн./Гкал (без ПДВ)

2126,32

– тариф на виробництво теплової енергії, грн./Гкал (без ПДВ)

1760,97

– тариф на транспортування теплової грн./Гкал (без ПДВ)

347,52

– тариф на постачання теплової енергії, грн./Гкал (без ПДВ)

7,83

Для бюджетних установ

Тариф на послугу з постачання теплової енергії,  грн./Гкал(з ПДВ)

3994,61

Тариф на теплову енергію, грн./Гкал (без ПДВ)

3328,84

– тариф на виробництво теплової енергії, грн./Гкал (без ПДВ)

2807,01

– тариф на транспортування теплової грн./Гкал (без ПДВ)

504,00

 – тариф на постачання теплової енергії, грн./Гкал (без ПДВ)

17,83

Для інших споживачів

Тариф на послугу з постачання теплової енергії,  грн./Гкал(з ПДВ)

6013,87

Тариф на теплову енергію, грн./Гкал (без ПДВ)

5011,56

 –  тариф на виробництво теплової енергії, грн./Гкал (без ПДВ)

4270,75

 – тариф на транспортування теплової грн./Гкал (без ПДВ)

722,98

 – тариф на постачання теплової енергії, грн./Гкал (без ПДВ)

17,83

Формування тарифів здійснюється окремо для кожної комунальної послуги: постачання теплової енергії за категоріями споживачів: населення, бюджетні установи та інші споживачі, окремо для кожної територіальної громади: м. Миргород та смт. Велика Багачка, при цьому витрати формувались за кожним видом ліцензованої діяльності: виробництво, транспортування та постачання у межах відповідної територіальної громади, а саме:
– на теплову енергію;
– на виробництво теплової енергії;
– на транспортування теплової енергії;
– на постачання теплової енергії;
2. Зміна вартості природного газу
Для розрахунку витрат на природний газ, який використовується для виробництва теплової енергії котельними підприємства врахована ціна природного газу згідно договору на постачання природного газу з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» (без урахування тарифів на послуги з транспортування та розподілу природного газу). Ціна постачання природного газу становить – 6183,33грн без ПДВ за 1000 куб. метрів для населення, 13658,42 грн без ПДВ за 1000 куб. метрів для бюджетних установ та 31937,92 грн без ПДВ за 1000 куб. метрів для інших споживачів. Крім того, включаємо витрати на послуги з транспортування природного газу – 124,16 грн. без ПДВ за 1000 куб. метрів та послуги з розподілу природного газу згідно з договором з газорозподільною організацією ПАТ «Полтавагаз» на рівні 1,76 за без ПДВ за 1 куб. метр на місяць.
В зв’язку зі зміною ціни на природній газ, у складі тарифів та виробництво теплової енергії, виникає необхідність привести витрати на паливо у структурі тарифів у відповідність, шляхом коригування складової «Витрати на паливо для виробництва теплової енергії»
3. Зміна вартості електричної енергії
Для розрахунку витрат на електроенергію врахована середня ціна електричної енергії, що склалася на підприємстві за шість календарних місяців. Середня ціна на постачання електроенергії, що включена до розрахунків тарифів розрахована за грудень 2021 – травень 2022 років та складає – 4,3955 грн за 1 кВт/год без ПДВ.
Розрахунок витрат електроенергії на технологічні потреби виконані з урахуванням планового обсягу відпущеної теплової енергії та питомої норми витрат електроенергії на виробництво 1 Гкал теплової енергії. Реактивна енергія запланована на рівні фактичних витрат за 2021-2022рік з врахуванням середньорічної ціни .
4. Зміна витрат на оплату праці та відрахувань на соціальні заходи
Витрати на оплату праці на плановий період розраховані відповідно до Закону України «Про оплату праці», Закону України «Про Державний бюджет Україна на 2022 рік», змінами до Галузевої угоди між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Об’єднанням організацій роботодавців “Всеукраїнська конференція роботодавців житлово-комунальної галузі України” та Центральним комітетом профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення України на 2017-2024 роки, положень колективного договору підприємства.
Витрати на оплату праці розраховані з урахуванням прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 2600 грн у жовтні – листопаді та 2684 грн у грудні-вересні. з розрахунку на одну особу, що відповідно до ЗУ «Про Державний бюджет України на 2022 рік. Середньооблікова чисельність штатних працівників на плановий рік – 10 чол., середньомісячна зарплата одного штатного працівника – 15178,28 гривень.
Відрахування на соціальні заходи складають 22 % від фонду оплати праці.

5. Витрати на матеріали та проведення ремонтів
Витрати на матеріали, що необхідні для забезпечення технологічного процесу обраховані виходячи із фактичного використання матеріалів та запчастин за 2021 рік з врахуванням індексу цін виробників промислової продукції – 107,8 %. Розрахунок вартості матеріальних ресурсів на обслуговування і ремонт обладнання, теплових мереж та будівель виконано згідно норм ДСТУ Б.Д. 1.-1:2013. Обсяг робіт визначено відповідно до дефектних актів, затверджених графіків планово-попереджувальних ремонтів та кошторисів на плановий рік. Планується виконати ремонтні роботи підрядним та господарським способом, у витратах врахована вартість матеріалів, що необхідні для проведення ремонтних робіт.
6. Амортизація основних засобів
Амортизація основних засобів і нематеріальних активів розрахована відповідно до вимог Податкового кодексу України та вартості основних засобів станом на 01.01.2022 року.
Тариф на послуги з постачання теплової енергії дорівнює тарифу на теплову енергію для споживача, який визначається як сума тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з врахуванням рентабельності на рівні 2 % від повної собівартості витрат на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії та врахуванням податку на прибуток
Запропоновані проекти тарифів передбачають збільшення для категорії НАСЕЛЕННЯ та зменшення для категорії бюджетні установи та інші споживачі в порівнянні з діючими.
Надаємо порівняльну таблицю запропонованих проектів (планових) тарифів до діючих на даний час, згідно додатку до обґрунтування, згідно додатку № 1 та структури тарифів.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб та їх об‘єднань, приймаються за адресою: 37600, Полтавська обл., м. Миргород, пров. Луговий, 11 або на електронну адресу: mtevtv@ukr.net протягом 14 днів з моменту розміщення на офіційному веб-сайті підприємства. Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Посилання на файл – Проекти структур тарифів смт В.Багачка

Догори